Soccer Fixtures for Spain

countrySpain: Laliga
23 Sep 201711:00Atl. Madrid-Sevilla
23 Sep 201714:15Alaves-Real Madrid
23 Sep 201716:30Malaga-Ath Bilbao
23 Sep 201718:45Girona-Barcelona
24 Sep 201710:00Espanyol-Dep. La Coruna
24 Sep 201714:15Getafe-Villarreal
24 Sep 201716:30Eibar-Celta Vigo
24 Sep 201716:30Las Palmas-Leganes
24 Sep 201718:45Real Sociedad-Valencia
25 Sep 201719:00Betis-Levante
countrySpain: Laliga2
22 Sep 201719:00Almeria-Sevilla FC B
23 Sep 201714:00Reus Deportiu-Osasuna
23 Sep 201716:00Granada CF-Cordoba
23 Sep 201716:00Gijon-Lorca FC
23 Sep 201718:00Tenerife-Alcorcon
24 Sep 201710:00Huesca-Valladolid
24 Sep 201714:00Rayo Vallecano-Leonesa
24 Sep 201716:00Albacete-R. Oviedo
24 Sep 201718:00Cadiz CF-Numancia
24 Sep 201718:30Zaragoza-Gimnastic
25 Sep 201718:30Barcelona B-Lugo
29 Sep 201718:30Leonesa-Almeria
30 Sep 201714:00Valladolid-Cordoba
30 Sep 201716:00Numancia-Albacete
30 Sep 201718:00Lorca FC-Cadiz CF
countrySpain: Primera Division Women
24 Sep 201710:00Albacete W-Madrid C. W
24 Sep 201710:00Huelva W-Espanyol W
24 Sep 201710:00Levante W-Betis W
24 Sep 201708:00Santa Teresa W-Atletico Madrid W
24 Sep 201710:00Athletic Bilbao W-Valencia W
24 Sep 201714:00Real Sociedad W-Barcelona W
1 Oct 201710:00Atletico Madrid W-Athletic Bilbao W
1 Oct 201710:00Barcelona W-Santa Teresa W
1 Oct 201710:00Espanyol W-Rayo Vallecano W
1 Oct 201710:00Tenerife W-Albacete W
1 Oct 201710:00Valencia W-Huelva W
8 Oct 201710:00Athletic Bilbao W-Barcelona W
8 Oct 201710:00Huelva W-Rayo Vallecano W
8 Oct 201710:00Levante W-Espanyol W
23 Sep 201714:00Levante W-Betis W
23 Sep 201708:00Santa Teresa W-Atletico Madrid W
countrySpain: Segunda Division B - Group 1
24 Sep 201714:30Navalcarnero-Real Madrid B
23 Sep 201714:00Celta Vigo B-Rapido de Bouzas
24 Sep 201710:00Atl. Madrid B-Cerceda
24 Sep 201710:00Union Adarve-Toledo
24 Sep 201715:00Dep. La Coruna B-Coruxo FC
24 Sep 201715:00Pontevedra-San Sebastian Reyes
24 Sep 201716:00Guijuelo-Ferrol
24 Sep 201716:00Ponferradina-Valladolid B
24 Sep 201716:30CF Talavera-Rayo Majadahonda
24 Sep 201718:00G. Segoviana-Fuenlabrada
1 Oct 201716:00Ferrol-Pontevedra
1 Oct 201716:00Real Madrid B-Guijuelo
1 Oct 201716:00San Sebastian Reyes-G. Segoviana
countrySpain: Segunda Division B - Group 2
24 Sep 201716:00R. Sociedad B-Burgos
24 Sep 201715:00R. Union-Amorebieta
24 Sep 201716:00Santander-Pena
24 Sep 201715:00Tudelano-Lealtad
24 Sep 201718:00UD Logrones-Caudal Deportivo
24 Sep 201716:00Arenas Club-Barakaldo
24 Sep 201715:00Gernika Club-CD Vitoria
24 Sep 201710:00Gijon B-Izarra
24 Sep 201715:30Mirandes-Ath Bilbao B
24 Sep 201710:00Osasuna B-Leioa
1 Oct 201716:00Ath Bilbao B-Gijon B
1 Oct 201716:00CD Vitoria-Mirandes
23 Sep 201714:00Arenas Club-Barakaldo
23 Sep 201716:00R. Sociedad B-Burgos
countrySpain: Segunda Division B - Group 3
24 Sep 201717:00Badalona-Zaragoza B
24 Sep 201710:00Ebro-Hercules
24 Sep 201710:00Elche-Baleares
24 Sep 201710:00Formentera-Alcoyano
24 Sep 201716:00Lleida-Saguntino
24 Sep 201710:00Mallorca-Llagostera
24 Sep 201710:00Olot-Pena Deportina
24 Sep 201715:00Sabadell-Peralada
24 Sep 201716:00Valencia B-Ontinyent
24 Sep 201710:00Villarreal B-Cornella
1 Oct 201716:00Baleares-Olot
1 Oct 201716:00Ontinyent-Lleida
1 Oct 201716:00Pena Deportina-Sabadell
1 Oct 201716:00Saguntino-Elche
23 Sep 201716:00Valencia B-Ontinyent
countrySpain: Segunda Division B - Group 4
24 Sep 201715:30UCAM Murcia-CD Badajoz
24 Sep 201716:00Villanovense-Murcia
24 Sep 201709:30Cordoba B-Jumilla
24 Sep 201716:30Ecija-Extremadura UD
24 Sep 201716:30El Ejido-Lorca Deportiva
24 Sep 201710:00Marbella-Las Palmas B
24 Sep 201710:00Melilla-Betis B
24 Sep 201716:00Merida AD-Cartagena
24 Sep 201716:30Recreativo Huelva-Linense
24 Sep 201717:00San Fernando-Granada CF B
1 Oct 201716:00Betis B-UCAM Murcia
1 Oct 201716:00CD Badajoz-Villanovense
1 Oct 201716:00Lorca Deportiva-Melilla
1 Oct 201716:00Murcia-Merida AD
countrySpain: Tercera Division
24 Sep 201715:00AD San Juan-CD Corellano
24 Sep 201715:00Aceuchal-Azuaga
24 Sep 201715:00Alcorcon B-CD Mostoles
24 Sep 201715:00Algeciras-Lebrijana
24 Sep 201715:00Almagro-Azuqueca
24 Sep 201715:00Almeria B-Villacarrillo
24 Sep 201715:00Anaitasuna FT-Bermeo
24 Sep 201715:00Antequera-Malagueno
24 Sep 201715:00Arenteiro-Noia
24 Sep 201715:00Atletico Albericia-Barreda Balompie
24 Sep 201715:00Binissalem-Collerense
24 Sep 201715:00Burlades-Mutilvera
24 Sep 201715:00Cabecense-Xerez CD
24 Sep 201715:00CD Alcala-Los Barrios
24 Sep 201715:00CD Baztan-Valle Egues
24 Sep 201715:00CD Cantolagua-Huarte
24 Sep 201715:00CD Gares-Beti Kozkor
24 Sep 201715:00CD Marino-San Fernando
24 Sep 201715:00CF Gava-UE Figueres
24 Sep 201715:00CF Salmantino-La Baneza
24 Sep 201715:00Cirbonero-Idoya
24 Sep 201715:00Ciudad Real-Villacanas
24 Sep 201715:00Club Siero-Llanes
24 Sep 201715:00Conquense-UD Almansa
24 Sep 201715:00Cortes-Pamplona
24 Sep 201715:00Cristo Atletico-Arandina
24 Sep 201715:00Deportivo Getxo-Aurrera de Vitoria
24 Sep 201715:00Don Benito-Cacereno
24 Sep 201715:00E.G. El Palmar-Mar Menor
24 Sep 201715:00Eldense-Roda
24 Sep 201715:00El Palo-Linares
24 Sep 201715:00Estrella-Haria
24 Sep 201715:00Guadalcacin-Atletico Espeleno
24 Sep 201715:00Horta-Granollers
24 Sep 201715:00Huetor Vega-Rincon
24 Sep 201715:00Internacional-Rayo Vallecano B
24 Sep 201715:00Iruna-Txantrea
24 Sep 201715:00Jaen-Loja
24 Sep 201715:00Juventud Torremolinos-Mancha
24 Sep 201715:00La Almunia-Belchite 97
24 Sep 201715:00La Cuadra-Las Palmas C
24 Sep 201715:00Laracha-Barco
24 Sep 201715:00Laredo-UD Samano
24 Sep 201715:00Las Zocas-Los Llanos
24 Sep 201715:00Llanera-Roces
24 Sep 201715:00Maracena-Guadix
24 Sep 201715:00Melistar-Velez
24 Sep 201715:00Minerva-Muleno
24 Sep 201715:00Montijo-Castuera
24 Sep 201715:00Novelda CF-Alzira
24 Sep 201715:00Oberena-CD River Ega
24 Sep 201715:00Paiporta-Paterna
24 Sep 201715:00Palamos CF-Asco
24 Sep 201715:00Prat-L Hospitalet
24 Sep 201715:00Racing Club Villalbes-Somozas
24 Sep 201715:00Ribadumia-Celtiga
24 Sep 201715:00Sanluqueno-AD Ceuta
24 Sep 201715:00San Roque-Arcos CF
24 Sep 201715:00Santa Catalina Atletico-Constancia
24 Sep 201715:00Santa Ursula-Mensajero
24 Sep 201715:00SD Negreira-Bergantinos
24 Sep 201715:00SD Tenisca-Vera
24 Sep 201715:00Sestao-Portugalete
24 Sep 201715:00Silva SD-Arosa SC
24 Sep 201715:00Socuellamos-Pedroneras
24 Sep 201715:00Somorrostro-Basconia
24 Sep 201715:00Son Cladera-Esporles
24 Sep 201715:00Subiza-CD Ardoi
24 Sep 201715:00Textil Escudo-Tropezon
24 Sep 201715:00Tomelloso CF-Albacete B
24 Sep 201715:00Torrelavega-Cayon
24 Sep 201715:00Union Club Ceares-Atletico de Lugones
24 Sep 201715:00Union Montanesa Escobedo-Rayo Cantabria
24 Sep 201715:00UP Plasencia-Diocesano
24 Sep 201715:00Valdivia-Jerez CF
24 Sep 201715:00Vilafranca-Espanyol B
24 Sep 201715:00Vilassar de Mar-Pobla Mafumet
24 Sep 201715:00Villalonga-Ourense CF
24 Sep 201715:00Villa Santa Brigida-Ibarra
24 Sep 201715:00Yeclano-Huercal-Overa
24 Sep 201715:00Zamora-Sporting Uxama
24 Sep 201715:00Zamudio-Sodupe