countryArgentina: Torneos De Veranostandings
favorite23:00Belgrano-Talleres Cordoba[-]
countryBrazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabarastandings
favorite20:00Botafogo RJ-Portuguesa RJ[-]
favorite20:00Vasco-Bangu[-]
favorite23:45Volta Redonda-Flamengo RJ[-]
countryBrazil: Campeonato Catarinensestandings
favorite22:30Concordia-Chapecoense-SC[-]
favorite23:45Figueirense-Criciuma[-]
favorite22:30Hercilio Luz-Tubarao[-]
favorite22:30Inter de Lages-Avai[-]
favorite22:30Joinville-Brusque[-]
countryBrazil: Campeonato Gauchostandings
favorite22:30SC Sao Paulo-Avenida[-]
favorite22:30SER Caxias-Novo Hamburgo[-]
favorite23:45Sao Luiz-Gremio[-]
countryBrazil: Campeonato Goianostandings
favorite23:45Aparecidense-Goias[-]
favorite22:30Gremio Anapolis-Anapolina[-]
favorite22:30Itumbiara-Atletico GO[-]
favorite22:30Vila Nova FC-Ipora[-]
countryBrazil: Campeonato Matogrossensestandings
favorite23:45Cuiaba Esporte-Sinop[-]
favorite23:10Araguaia-Dom Bosco[-]
favorite23:10Uniao Rondonopolis-Mixto[-]
favorite19:00Pocone-Acao[-]
countryBrazil: Campeonato Mineirostandings
favorite21:30Boa-Atletico-MG[-]
favorite22:30EC Democrata-Caldense[-]
favorite22:30Uberlandia-URT[-]
favorite23:45Cruzeiro-Tupi[-]
countryBrazil: Campeonato Paraensestandings
favorite23:30Paysandu PA-Parauapebas[-]
countryBrazil: Campeonato Paraibanostandings
favorite23:30Auto Esporte-Desportiva Guarabira[-]
countryBrazil: Campeonato Paranaense - First Stagestandings
favorite23:45Uniao PR-Parana[-]
countryBrazil: Campeonato Paulistastandings
favorite21:00Bragantino-Botafogo SP[-]
favorite23:45Corinthians-Ponte Preta[-]
favorite21:00Palmeiras-Santo Andre[-]
countryBrazil: Campeonato Pernambucanostandings
favorite22:00Afogados da Ingazeira-Central SC[-]
favorite22:00Pesqueira-Belo Jardim[-]
favorite23:30Flamengo Arcoverde-Sport Recife[-]
countryBrazil: Campeonato Pernambucano - First Stagestandings
favorite23:00Afogados da Ingazeira-Central SC[-]
favorite23:00Pesqueira-Belo Jardim[-]
countryBrazil: Campeonato Sul-Matogrossensestandings
favorite23:10Uniao-Operario MS[-]
favorite23:10Uniao-Operario MS[-]
favorite19:00URSO-7 de Setembro[-]
favorite22:00Naviraiense-Corumbaense[-]
favorite23:45Corumbaense-Operario de Dourados[-]
countryBrazil: Copa Do Nordestestandings
favorite21:00Bahia-Botafogo PB[-]
favorite21:00Confianca-Santa Cruz[-]
favorite21:00CSA-Sampaio Correa[-]
favorite21:00Ferroviario-ABC[-]
countryBurundi: Ligue Astandings
favorite13:00Flambeau de l'Est-LLB Academic[-]
countryCosta Rica: Primera Division - Clausurastandings
favorite21:00Herediano-Grecia[-]
favorite21:00Santos DG-Liberia[-]
favorite21:00Saprissa-Carmelita[-]
favorite21:00Zeledon-Alajuelense[-]
countryCzech Republic: Tipsport Ligastandings
favorite10:00Frydek-Mistek-Widzew Lodz[-]
countryEgypt: Premier Leaguestandings
favorite15:00Al Ittihad-Al Nasr[-]
favorite15:00Al Ittihad-Al Nasr[-]
countryEthiopia: Premier Leaguestandings
favorite14:00Woldya Kenema-Mekelle Kenema[-]
countryIceland: Fotbolti.Net Cupstandings
favorite17:30Keflavik-Grindavik[-]
countryIceland: Reykjavik Cupstandings
favorite19:00Fylkir-IR Reykjavik[-]
countryIndonesia: President Cupstandings
favorite08:30Mitra Kukar-Barito Putera[-]
favorite12:30Persipura Jayapura-Martapura[-]
countryIraq: Super Leaguestandings
favorite11:30Al-Hudod-Al Najaf[-]
countryItaly: Serie D - Group Bstandings
favorite19:30Rezzato-Crema[-]
countryJamaica: Premier Leaguestandings
favorite20:00Tivoli-Cavalier[-]
favorite23:00Arnett Gardens-UWI[-]
favorite23:30Waterhouse-Sandals SC[-]
countryMauritius: Mauritian Leaguestandings
favorite12:00Pamplemousses-Cercle De Joachim[-]
favorite12:00Savanne-Petite Riviere[-]
countryNigeria: Premier Leaguestandings
favorite15:00El Kanemi-Abia Warriors[-]
favorite15:00Enugu Rangers-Lobi Stars[-]
favorite15:00Enyimba-Heartland[-]
favorite15:00Kano Pillars-Nasarawa[-]
favorite15:00Plateau United-Rivers United FC[-]
favorite15:00Sunshine Stars-Katsina United FC[-]
countrySouth America: South American Championship Women U20standings
favorite00:15Brazil U20 W-Venezuela U20 W[-]
countrySpain: Tercera Divisionstandings
favorite19:00Antequera-El Palo[-]
favorite20:00Guadix-UD San Pedro[-]
favorite19:00Huetor Tajar-Villacarrillo[-]
favorite19:00Jaen-Melistar[-]
favorite19:00Linares-Huetor Vega[-]
favorite19:00Loja-Maracena[-]
favorite15:30Malagueno-Atarfe Industrial[-]
favorite19:00Rincon-Mancha[-]
favorite19:00Velez-Torredonjimeno[-]
countryTogo: Championnat Nationalstandings
favorite13:00ASC Kara-Agaza[-]
favorite13:00AS Togo-Port-Kotoko[-]
favorite13:00Espoir-Dynamic Togolais[-]
favorite13:00Foadan-Unisport[-]
favorite13:00Gbikinti Bassar-Gomido[-]
favorite13:00OTR-Anges de Notse[-]
favorite13:00Semassi-Koroki Metete[-]
favorite13:00Maranatha-Kara[-]
countryTurkey: Turkish Cupstandings
favorite14:00Antalyaspor-Kayserispor[-]
favorite14:00Bucaspor-Galatasaray[-]
favorite14:00Bursaspor-Genclerbirligi[-]
favorite14:00Istanbulspor AS-Fenerbahce[-]
favorite14:00Trabzonspor-Konyaspor[-]
countryWales: Division 1standings
favoritePostp.Ton Pentre-Cwmbran Celtic[-]
countryWorld: Club Friendlystandings
favorite13:00Unterhaching (Ger)-Bayern II (Ger)[-]
favoriteCancl.Valerenga-Yanbian[-]
favorite15:00FC Botosani (Rou)-Ludogorets (Bul)[-]
favorite14:00Slavia Prague-Litomericko[-]
favorite23:00Zulia-Lara[-]
favorite09:00Oakleigh Cannons-Brunswick City[-]